Бронювання

Блог

Чим зайнятися на карантині: нові хобі та корисні звички.
Зізнаємося, ми теж зберегли собі з десяток «карантинних» списків на тему, чим зайняти себе на самоіз...
21 квітня 2020
Морський берег — найкраще місце для спорту
Берег моря на світанку... что може бути чарівні і прекрасніше? Знаючі люди не завжди асоціюють його тільки з романтичними побаченнями. Насправді, кращого місця для занять спортом ви не знайдете.
17 січня 2019
Як навчитися працювати в кайф, поки відпочиваєш
Офісні працівники вважають, що фрілансерам живеться, як в раю. Немає зобов'язань за часом, довгого робочого дня і перерви на обід. Хочеш заграй, а набридло — йди працюй. А відпустку нам взагалі не потрібен.
28 грудня 2018
Сервіси для підбору готелю
Збираючись у відпустку, ми часто даремно витрачаємо багато часу на пошук свого «зоряного» варіанту. Реклама в газетах і журналах, сарафанне радіо, телебачення - все це довго і непродуктивно. Простори інтернету занадто великі, щоб недосвідченому користувачу знайти конкретну інформацію за лічені хвилини, при цьому не переплачуючи втридорога.
4 грудня 2018
Як вибрати готель у моря в Україні
На перший погляд може здатися, що Україна має менший потенціал, ніж заморські курорти. Це не так. Якщо розглядати Чорноморське узбережжя, то варто звернути увагу на Одеську і Миколаївську область. Так куди поїхати відпочивати?
29 листопада 2018
Отдых на море с детьми
С чем у вас ассоциируется понятие «отдых»? Если вы молоды и энергичны, то, конечно же, с модными курортами, тусовками и экскурсиями по самым необычным местам. Но если вы уже остепенились и свили семейное гнездышко, то ожидаете от отдыха совсем других впечатлений. Семейный отдых – это важное событие не столько для родителей, сколько для детей. Причем, в своих фантазиях они давно расписали его яркими красками, где вы, поверьте, находитесь в самом центре событий.
8 листопада 2018
Ще публікації
Передзвоніть мені